TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De Geknipte Gast interviewt én knipt journalist en programmamaker Özcan Akyol Thomas Erdbrink. Een gek idee, maar Özcan blijkt ook kapper. In de eerste aflevering gaat hij als een volleerd stylist aan de slag met de voormalig Iran-correspondent. Echt snel gaat het niet; tijdens het praten is wel te zien dat ‘Eus’ zijn bij-professie niet heel vaak uitvoert.
Tijdens het knippen voeren de twee gesprekken over wat Erdbrink gaat doen nu hij zijn werk in Iran niet meer mag uitvoeren en het verschil tussen Nederland en Iran. Het wordt in het slechts 16 minuten durende programma zelfs nog even emotioneel als het gaat om het overlijden van een familielid.
Na het knippen trimt Eus de baard van Thomas. Dat gaat maar net goed. ‘Dat is wel heel kort’, zegt Thomas als de interviewende kapper de trimmer om de wang van de correspondent zet. ‘Hij is bijna helemaal weg!’, roept Thomas uit. Tot slot haal Eus nog een gevaarlijke tactiek met vuur uit waarbij hij Thomas’ oorhaar wegbrandt.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)