TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vier jaar geleden in Pyeongchang stond dit onderdeel voor het eerst op het olympisch programma. Het Canadese duo ging er toen met het goud vandoor.
In Nederland heeft curling een enigszins stoffig imago, maar kijkers die er deze weken eens goed voor gaan zitten zullen zien dat het meer is dan een potje jeu de boules op ijs.
Bij curling moeten de spelers hun stenen zo dicht mogelijk bij het ‘huis’ in de gekleurde cirkels aan de overzijde zien te krijgen. Onderweg vegen ze alsof hun leven ervan afhangt. Dit vegen is cruciaal, want het zorgt ervoor dat de wrijving met het ijs minder wordt en de steen in een rechte baan blijft.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’