TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het iQFoil is de opvolger van het windsurfen en Luuc van Opzeeland was de grote favoriet voor het goud in deze klasse. In de kwart- en halve finale kwam hij overtuigend als eerste over de streep, maar in de finale - die maar met drie surfers wordt gevaren - werd hij teleurstellend laatste.
De Australiër en Israëliër die ook in de finale stonden, vlogen dit keer net wat sneller over het water. Tom Reuveny uit Israël is de nieuwe olympische kampioen. Grae Morris (Australië) werd tweede.
??? | Het lukt Luuc van Opzeeland niet om de winst te pakken, maar hij haalt wel het brons binnen voor Nederland bij de iQFoi! ?? #Paris2024 #sailing
? Stream Paris 2024 op HBO Max pic.twitter.com/H1FZaT0C9l — Eurosport Nederland (@Eurosport_NL) August 3, 2024
Producent Flikken Rotterdam herkent zich niet in aantijgingen Huub Stapel
13:52Boer Zoekt Vrouw-Roel heeft alsnog de liefde gevonden... bij een bekende!
13:27Deze bekende gezichten doen mee aan de nieuwe spelshow De Volgers op SBS6
13:06Flikken Rotterdam-acteur stopt met serie na meningsverschil: 'Wil niets meer met zo'n club te maken hebben'
11:01Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show