TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een slechte start of een missertje in de bocht. Op geen enkele afstand zijn de gevolgen van een foutje zo groot als op de 500 meter. Op deze tweede dag van het olympisch kwalificatietoernooi moeten de sprinters hun zenuwen de baas zijn om een vlekkeloze race te rijden.
Wat kan Ronald Mulder laten zien? In oktober liep hij een liesblessure op en even leek zijn seizoen voorbij. Gelukkig bleek het gevreesde scheurtje een verrekking en dus verschijnt de bronzenmedaillewinnaar van 2014 in Thialf aan de start.
De 500 meter wordt tijdens het OKT over twee heats verreden, in tegenstelling tot de Olympische Spelen zelf, waar de kortste afstand in één omloop wordt beslist. Tussen de twee 500 meters door strijden de vrouwen om een startbewijs op de 3 kilometer.
Eerste beelden van Make Up Your Mind in Songfestival-sferen
10:00Tijl Beckand is terug met De Verraders: 'De beste speler opent de aanval'
09:49Nikkie de Jager was bijna duo met Cornald Maas bij Songfestival
09:03Hilarisch: Bejaard echtpaar onthult in Vandaag Inside actief seksleven: ‘Kan altijd de laatste keer wezen’
08:55El Che gaat in tegen Robert in De Bondgenoten: 'Je bent gewoon een slappe l*l'