TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een slechte start of een missertje in de bocht. Op geen enkele afstand zijn de gevolgen van een foutje zo groot als op de 500 meter. Op deze tweede dag van het olympisch kwalificatietoernooi moeten de sprinters hun zenuwen de baas zijn om een vlekkeloze race te rijden.
Wat kan Ronald Mulder laten zien? In oktober liep hij een liesblessure op en even leek zijn seizoen voorbij. Gelukkig bleek het gevreesde scheurtje een verrekking en dus verschijnt de bronzenmedaillewinnaar van 2014 in Thialf aan de start.
De 500 meter wordt tijdens het OKT over twee heats verreden, in tegenstelling tot de Olympische Spelen zelf, waar de kortste afstand in één omloop wordt beslist. Tussen de twee 500 meters door strijden de vrouwen om een startbewijs op de 3 kilometer.
Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'
09:34Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows