TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De zesde dag van de WK atletiek in Boedapest is de belangrijkste van het jaar voor Femke Bol. De 400 meter horden staat namelijk op het programma en dat is het onderdeel waarop ze zich dit jaar focust.
Bol - die vorig jaar tijdens de WK in Eugene tweede werd op deze afstand - heeft in ieder geval geen last van de regerend wereldkampioen. Sydney McLaughlin-Levrone liet in juli weten dat de 400 meter en 400 meter horden in Boedapest niet te combineren zijn en laat de horden daarom links liggen.
Bol, die brons pakte op de horden tijdens de Olympische Spelen in Tokio, kende een uitstekende voorbereiding op deze WK. Tijdens haar laatste serieuze test in de Diamond League in Londen klokte ze een toptijd. Met 51,45 verpulverde ze het Europees record.
Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout