TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Ajax reist naar Rotterdam voor een treffen met Sparta. Normaal gesproken een te nemen horde voor de ploeg van trainer Alfred Schreuder. De laatste keer dat de Rotterdammers een punt overhielden aan een wedstrijd tegen Ajax was op 23 augustus 2009.
Ook Feyenoord speelt een uitwedstrijd: de ploeg neemt het op tegen RKC. Michiel Kramer - nu spits in Waalwijk - heeft een verleden bij Feyenoord.
AZ hoopt de punten in eigen huis te houden in een duel met NEC, dat vorig seizoen verrassend goed presteerde. En dat is een beladen wedstrijd voor NEC-speler Joris Kramer, die onlangs na dertien jaar vertrok uit Alkmaar. Het vierde duel is FC Groningen - Go Ahead Eagles, waar de Groningers met veel vertrouwen aan beginnen. Ze wonnen de laatste drie keer van GAE.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)