TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de legendarische kwartfinalewedstrijd in de KNVB Beker - waarin Spakenburg in Utrecht met 4-1 won van FC Utrecht - spelen ‘de blauwen’ nu de halve finale tegen PSV.
Op papier een kansloze missie voor Spakenburg, maar dat dacht men ook al voorafgaand aan het duel met FC Utrecht. Een voordeel voor de club uit de Tweede Divisie: ze spelen een thuiswedstrijd. Er is op het knusse Sportpark de Westmaat ruimte voor 300 PSV-fans, Spakenburg zet daar op geïmproviseerde tribunes duizenden fans tegenover.
De twee gevaarlijkste spelers van de thuisclub scoorden allebei in de kwartfinale. Floris van der Linden (voorheen Telstar) en Luuk Admiraal (gehuurd van Excelsior) hebben het vizier regelmatig op scherp. Wat te verwachten van PSV? Dat moet gewoon winnen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight