TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de legendarische kwartfinalewedstrijd in de KNVB Beker - waarin Spakenburg in Utrecht met 4-1 won van FC Utrecht - spelen ‘de blauwen’ nu de halve finale tegen PSV.
Op papier een kansloze missie voor Spakenburg, maar dat dacht men ook al voorafgaand aan het duel met FC Utrecht. Een voordeel voor de club uit de Tweede Divisie: ze spelen een thuiswedstrijd. Er is op het knusse Sportpark de Westmaat ruimte voor 300 PSV-fans, Spakenburg zet daar op geïmproviseerde tribunes duizenden fans tegenover.
De twee gevaarlijkste spelers van de thuisclub scoorden allebei in de kwartfinale. Floris van der Linden (voorheen Telstar) en Luuk Admiraal (gehuurd van Excelsior) hebben het vizier regelmatig op scherp. Wat te verwachten van PSV? Dat moet gewoon winnen.
Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel