TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
EditieNL maakte de wissel van de wacht bekend via haar Instagramkanaal.
Begin juni werd bekend dat Robbie Kammeijer zijn werkzaamheden bij EditieNL en RTL Nieuws neerlegt om Jan de Hoop op te volgen als de nieuwe host van het RTL Ontbijtnieuws. Daarmee kwam er een plekje vrij in de poule van presentatoren.
De keus van EditieNL is gevallen op Daniel Godinho Veiga, journalist en nieuwslezer die zowel bij RTV Oost als de regio-edities van het NOS Journaal werkzaam is. De half-Braziliaanse nieuwsmaker moet een aardig eindje rijden om zijn drie presentatiebeurten in de week te vervullen: hij woont met kat Zaza en zijn verloofde Mirjam in Zwolle.
Direct na de bekendmaking van Daniels aanstelling regende het felicitaties, ook van zijn nieuwe on air collega's Maarten Holla en Steef van Stiphout die ook aan EditieNL verbonden blijven.
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind