TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Althans, dat beweert Özcan Akyol in zijn brievenrubriek in de Varagids. De columnist reageert op een lezer die benieuwd is wat hij van Gordons jongste wapenfeit op televisie vond.
Volgens de briefschrijver maakt Gordon niet echt contact met de deelnemers en probeert hij vooral lollig te zijn. Eus verklaarde dat hij twee afleveringen van het SBS-programma had gezien: "Wat mij opviel was dat de eindredacteur in de montage ontzettend zijn best heeft gedaan om zo weinig mogelijk Gordon in het programma te laten zien. Dat is heel slim gedaan."
Eus vervolgt: "Gordon is soms minutenlang niet in beeld en toch ergert u zich aan hem. Het geeft te denken. Kennelijk heeft hij totaal geen gunfactor meer. Ik denk dat Gordon vurig moet bidden voor een verzoening met Gerard Joling, want alleen samen maken ze unieke televisie."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door