TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De Amerikaanse streamingdienst HBO Max heeft vanaf vandaag voet aan de grond in Europa. Kijkers die nog voor 30 november een abonnement afsluiten profiteren van een bizar goede introductieprijs van omgerekend zo'n 4,50 euro per maand. Maar het wordt nog mooier.
Kijkers in Spanje, Andorra, Noorwegen, Denemarken, Zweden en Finland kunnen vanaf vandaag abonnee worden van HBO Max. In plaats van de gebruikelijke 8,99 euro betalen ze maar de helft. Die korting blijven ze ook in de toekomst houden, zolang ze hun abonnement niet opzeggen. Wie het abonnement opzegt en later weer lid wordt, moet vanaf wel de normale prijs betalen.
Na de zes Europese landen die nu al van HBO Max kunnen genieten komen er in 2022 nog eens 21 bij. Daarbij zit ook Nederland. Dat ons land niet eerder aan de beurt komt, heeft te maken met de uitzendrechten van HBO-series en -films. Die rechten liggen nu nog bij Ziggo. Zodra die overeenkomst is afgelopen, kan HBO Max in Nederland weer over de eigen content beschikken.
De reli-horrorserie 30 Coins is een van de Spaanstalige originals van HBO Max
Naast de series van HBO zie je nog veel meer moois op de streamingdienst HBO Max. Je leest er meer over in het artikel wat we er eerder over schreven. En nu maar hopen dat we in Nederland straks van hetzelfde introductieaanbod kunnen profiteren.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden