TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
De Amerikaanse streamingdienst HBO Max heeft vanaf vandaag voet aan de grond in Europa. Kijkers die nog voor 30 november een abonnement afsluiten profiteren van een bizar goede introductieprijs van omgerekend zo'n 4,50 euro per maand. Maar het wordt nog mooier.
Kijkers in Spanje, Andorra, Noorwegen, Denemarken, Zweden en Finland kunnen vanaf vandaag abonnee worden van HBO Max. In plaats van de gebruikelijke 8,99 euro betalen ze maar de helft. Die korting blijven ze ook in de toekomst houden, zolang ze hun abonnement niet opzeggen. Wie het abonnement opzegt en later weer lid wordt, moet vanaf wel de normale prijs betalen.
Na de zes Europese landen die nu al van HBO Max kunnen genieten komen er in 2022 nog eens 21 bij. Daarbij zit ook Nederland. Dat ons land niet eerder aan de beurt komt, heeft te maken met de uitzendrechten van HBO-series en -films. Die rechten liggen nu nog bij Ziggo. Zodra die overeenkomst is afgelopen, kan HBO Max in Nederland weer over de eigen content beschikken.
De reli-horrorserie 30 Coins is een van de Spaanstalige originals van HBO Max
Naast de series van HBO zie je nog veel meer moois op de streamingdienst HBO Max. Je leest er meer over in het artikel wat we er eerder over schreven. En nu maar hopen dat we in Nederland straks van hetzelfde introductieaanbod kunnen profiteren.
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond