TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Streaming
Way Down is een soort La Casa de Papel maar dan net anders. Ditmaal hebben de bankovervallers het voorzien op een lading goud die zich onder de bank van Spanje in Madrid bevindt.
De timing is perfect want Spanje is in de ban van de finale van het WK voetbal 2010, waarvan we ons nog vaag herinneren hoe het afliep. Voetbalfans stromen de straat op terwijl kunsthandelaar Walter (Liam Cunningham) en zijn bende aan de slag gaan. Veel hangt af van de briljante ingenieur Thom (Freddie Highmore) die de kluis moet zien te kraken.
Meer 'heist'-films zien? Hier hebben we een hele lijst voor je
Sam Riley, Astrid Bergès-Frisbey en onze eigen Famke Janssen maken ook deel uit van de bende die hun 'heist' uitvoeren onder de neuzen van de beveiligers. Critici zijn het erover eens dat Way Down een hele aardige actiefilm is. Op 24 juni staat ie op Netflix.
Dit programma vervangt Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigreren op SBS6
11:38Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten