TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de jaren 80 waren in veel gezinnen homecomputers en pc's verschenen, maar die konden nog niet met elkaar communiceren. Daarvoor moest eerst het internet worden geboren. Andere Tijden bezoekt een hackersevent en gaat in gesprek met enkele grondleggers van het internet in Nederland.
Zo was Rop Gongrijp hoofdredacteur van hackerstijdschrift Hack-Tic. Samen met onder anderen Paul Jongsma stond hij aan de wieg van XS4ALL, een van de eerste Nederlandse internetproviders. Een initiatief waarin Hack-Tic samenwerkte met cultureel centrum De Balie was De Digitale Stad (DDS).
Medeoprichter Marleen Stikker vertelt hoe DDS toegang bood tot e-mail, internet en een eigen homepage. Een nostalgische terugblik op de tijd van modems, inbellen en floppy disks.
Deze aflevering van Andere Tijden is op dinsdag 24 juni 2025 om 21:00 uur te zien op NPO 2.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen