TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Thomas Acda en Paul de Munnik nemen naast Jan Smit plaats op de bank. Zij zijn de hoofdgasten van Beste Zangers, en kijken hoe de mede-artiesten het ervan afbrengen met hun repertoire.
Als Acda en De Munnik begonnen ze in 1995 met muzikale theatervoorstellingen. In de zomer van 1998 hadden ze plots een eerste grote hit met Niet of nooit geweest. Het duo volgde deze op met nieuwe nederpopklassiekers als Laat me slapen, Als het vuur gedoofd is en Het regent zonnestralen.
Paul de Leeuw maakt in Beste Zangers indruk met zijn theatrale versie van Als je bij me weggaat. En qua naam en titel is het grappig dat Snelle zich stort op Ren Lenny ren. Als hij zich maar niet vergaloppeert aan de tongbreker (het wordt al snel ‘Len Renny len…’).
Deze aflevering van Beste Zangers zie je op zaterdag 27 september 2025 om 20:30 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Video: Suzan & Freek over opnames The Voice: ‘Heel bijzonder om bij te zijn’
10:15Speciale documentaire over Johan Cruijff is op deze datum te zien
08:38De TV van gisteren: Tegenvallende kijkcijfers voor nieuw RTL-programma Kasteel Gekocht, Wat Nu?
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Het perfecte plaatje, X-Men: Apocalypse
00:51Komende week in GTST: Zinderende zoektochten en Repelsteeltje repercussie