TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De tweede aflevering van Bloed, Zweet en Tranen draagt de titel ‘Zweet’, een verwijzing naar de vele concerten die André Hazes in de jaren 80 gaf.
Het waren de hoogtijdagen van zijn carrière, en hij trad overal op: van de stoep voor Café Nol in de Amsterdamse volksbuurt de Jordaan tot in Het Concertgebouw. Nummers als ‘Zeg maar niets meer’, ‘Wij houden van Oranje’ en ‘Kleine jongen’ stonden hoog in de hitlijsten. Hoe ging Hazes om met de druk die dat met zich meebracht? Daarover praten René Froger en Karsu met hedendaagse volkszangers.
Een van hen is Marco Schuitmaker, die denkt dat de liedjes van Hazes voor de eeuwigheid zijn. “De nieuwe generatie zingt ze ook weer. Ze blijven gewoon leven. Je voelt dat ze niet verdwijnen, ze worden alleen maar sterker.”
Deze aflevering van Bloed, Zweet en Tranen is op donderdag 3 april 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'
10:37Dochter Andy van der Meijde onder vuur na reactie op weigerende pony
10:20Terugkijken: Marco Borsato over zijn intimiteitsvacuüm in Linda's Wintermaand
09:13Realityserie URK! krijgt veertiende seizoen