TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De karaokeset komt tevoorschijn in Chateau Meiland VIPS. De Meilandjes krijgen bezoek van twee muzikale gasten: Berget Lewis en Gordon. Tijdens hun verblijf in het pension Code Rosé in Noordwijk, vertellen ze alles over hun bewogen leven in de schijnwerpers en hun plannen voor 2024.
Hoewel Martien wel een paar zanglesjes kan gebruiken van de Kon Ik Maar Even Bij Je Zijn-zanger, verdiept hij zich in de andere passie van Gordon: golfen. Zelfs met een knieblessure kan Gordon het niet laten om met Martien een balletje te slaan.
Berget trakteert de familie op een exclusief huiskamerconcert. Zij geeft een voorproefje van de theatershow waarmee ze dit jaar door het land tourt. De gezelligheid gaat zoals gewoonlijk tot in de late uurtjes door.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Marcella lijkt nu al helemaal klaar met Bjorn in Married at First Sight
06:47Vanavond op TV: De kist, Million dollar desert, Lethal Weapon
21:32Netflix deelt startdatum en eerste beelden van realityserie Yolanthe Cabau
14:45Kopen zonder Kijken België met Nederlandse interieur-expert te zien bij Videoland
13:18Ongeneeslijk zieke Esther vertrekt binnenkort uit De Bondgenoten