TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de publieke tribune van de raadszaal of de Tweede Kamer hebben burgers geen spreekrecht. In het discussieprogramma De Publieke Tribune met Coen Verbraak mogen zij juist het woord nemen om beleidsmakers te confronteren met de impact van hun beslissingen.
Het nieuwe seizoen staat in het teken van jongeren in de knel, waarbij de eerste aflevering inzoomt op kinderen die opgroeien in een gezin met armoedestress. Kinderen uit een arme wijk hebben een levensverwachting die zes tot zeven jaar korter is dan die van leeftijdsgenoten uit een rijke wijk.
De Publieke Tribune neemt een kijkje in de arme en ongezonde wijk Moerwijk in Den Haag. Bewoners, hulpverleners en de basisschooldirecteur gaan in gesprek met Carola Schouten, de minister voor Armoedebeleid.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji