TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 blaast in het nieuwe jaar een oude, vertrouwde spelshow nieuw leven in. Peter Jan Rens presenteerde de succesformule van 1988 tot en met 1997 en won er in 1989 zelfs de Gouden Televizier-Ring mee. Ruben Nicolai is het nieuwe gezicht van Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet?, dat draait om het voorspellen van menselijk gedrag aan de hand van verrassende vragen en grappige verborgencamerafilmpjes.
Naast Ruben Nicolai spelen ook Leonie ter Braak, Roué Verveer en Jelka van Houten belangrijke rollen als teamcaptains. Ze voeren elk een publieksvak aan met honderd mensen die mogen stemmen op de filmpjes. Daarnaast gaan de teamcaptains zelf vermomd eropuit om nietsvermoedende mensen te verrassen en uit te dagen. Uiteraard is de vraag of die hierin meegaan of niet.
Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet is vanaf 18 januari 2024 elke donderdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij