TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 blaast in het nieuwe jaar een oude, vertrouwde spelshow nieuw leven in. Peter Jan Rens presenteerde de succesformule van 1988 tot en met 1997 en won er in 1989 zelfs de Gouden Televizier-Ring mee. Ruben Nicolai is het nieuwe gezicht van Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet?, dat draait om het voorspellen van menselijk gedrag aan de hand van verrassende vragen en grappige verborgencamerafilmpjes.
Naast Ruben Nicolai spelen ook Leonie ter Braak, Roué Verveer en Jelka van Houten belangrijke rollen als teamcaptains. Ze voeren elk een publieksvak aan met honderd mensen die mogen stemmen op de filmpjes. Daarnaast gaan de teamcaptains zelf vermomd eropuit om nietsvermoedende mensen te verrassen en uit te dagen. Uiteraard is de vraag of die hierin meegaan of niet.
Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet is vanaf 18 januari 2024 elke donderdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'