TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL 4 blaast in het nieuwe jaar een oude, vertrouwde spelshow nieuw leven in. Peter Jan Rens presenteerde de succesformule van 1988 tot en met 1997 en won er in 1989 zelfs de Gouden Televizier-Ring mee. Ruben Nicolai is het nieuwe gezicht van Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet?, dat draait om het voorspellen van menselijk gedrag aan de hand van verrassende vragen en grappige verborgencamerafilmpjes.
Naast Ruben Nicolai spelen ook Leonie ter Braak, Roué Verveer en Jelka van Houten belangrijke rollen als teamcaptains. Ze voeren elk een publieksvak aan met honderd mensen die mogen stemmen op de filmpjes. Daarnaast gaan de teamcaptains zelf vermomd eropuit om nietsvermoedende mensen te verrassen en uit te dagen. Uiteraard is de vraag of die hierin meegaan of niet.
Doet-ie 't of Doet-ie 't Niet is vanaf 18 januari 2024 elke donderdag om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'