TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Vraag een kijker waar hij of zij aan denkt bij het programma First Dates en het gesprek gaat al snel over Victor Abeln. De spontane barman met zijn lichte ogen is bij fans van het datingprogramma zeer geliefd. Helaas voor diezelfde fans is hij in dit nieuwe seizoen voor het laatst te zien. Victor gaat namelijk op wereldreis en krijgt dus een opvolger.
BNNVARA plaatste een vacature en de omroep kreeg honderden aanmeldingen. Wie hem nu gaat opvolgen is nog niet bekend, maar de barman zelf vertelde bij Radio 2 al wel waar die persoon aan moet voldoen. "Een goed luisterend oor, niet oordelend, een beetje algemene kennis en je moet met iedereen kunnen. Een soort Zwitsers zakmes. Dus ook kijken hoe iemand in z'n energie zit, want het is snel schakelen."
First Dates is vanaf maandag 30 september 2024 weer iedere werkdag om 19:25 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Wie zegt dat slim zijn saai is? Het gloednieuwe programma Briljante Breinen bewijst namelijk het tegendeel. Onder leiding van Linda de Mol strijden twaalf superslimme studenten om de titel Briljantste Brein van 2025.
Johan Derksen loopt warm voor B&B vol liefde-deelnemer Ingrid: 'Echt een beest is dat'
09:10De TV van gisteren: Teleurstellend einde voor jubileumreeks Muziekfeest op het plein
19:09Miljuschka Witzenhausen toont eerste foto met moeder Astrid Holleeder in RTL Boulevard: 'Ik vind het best wel eng'
17:29Grote tegenvaller tijdens opnames nieuw seizoen Gooische Vrouwen: 'Dat wordt nog spannend'
16:57Expeditie Robinson-kandidaten doen onsmakelijke boekje open: 'Ik heb in iemand anders z'n drol gestaan'