TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Bij ernstige angststoornissen en slaapproblemen kan de huisarts een middel voorschrijven. Vaak zijn dat benzodiazepines of kortweg benzo’s. Deze groep medicijnen onderdrukt de klachten. Ze hebben een bedwelmend effect en maken slaperig.
Je kunt benzo’s alleen op doktersrecept krijgen bij psychische klachten, maar sommige gebruikers nemen ze ook gewoon in voor het ontspannende effect. Alleen is het zeer verslavend en kan het je leven gaan beheersen, zoals bij de 24-jarige Saya. Zij kon niet meer normaal functioneren en is daarom opgenomen in de Brijder verslavingskliniek voor Persoonlijkheidsproblematiek in Den Haag.
Geraldine Kemper gaat voor Five days inside intern bij de afkickkliniek en volgt Saya tijdens haar confronterende groepstherapieën.
Zaterdag in The Tribute: Cesar Zuiderwijk in tranen
13:05Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'