TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ivo Niehe blikt met de jarige Herman van Veen terug op diens imposante (inter)nationale carrière. Zo had de Amerikaanse pers begin jaren 80 moeite met zijn Broadwaydebuut: de journalisten wisten niet in welk hokje ze Van Veens uniek combinatie van zang, muziek en sketches met geëngageerde teksten moesten stoppen.
Ook praat Van Veen over zijn allereerste optreden in Carré, nu 54 jaar geleden. Herman van Veen zal zelf niet voor de tv zitten voor Herman van Veen 80!: hij staat namelijk op de bühne van datzelfde Amsterdamse theater, waar hij voor een uitverkochte zaal de voorstelling Tachtig jaar opvoert.
Later deze maand gaat hij naar Duitsland, waar hij een groot deel van het jaar met dezelfde show - maar dan onder de titel Achtzig - langs de theaters tourt.
Deze tweede aflevering van Herman van Veen 80! is op vrijdag 21 maart 2025 om 22:20 uur te zien op NPO 1.
De Grannies van Amsterdam krijgt een derde seizoen
12:05Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'