TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sinds 2015 werkte Sis, samen met broers Maarten en Vincent mee aan de tv-serie Hier Zijn de Van Rossems. Zus Sis heet eigenlijk Mary en overleed onverwacht op 4 mei jl. op 77-jarige leeftijd. Ze was al de nodige jaren met pensioen, toen ze haar tv-debuut maakte.
De geestige kunsthistorica gaf in het programma, net als haar broers, op brommerige toon allerhande interessante weetjes over kunst en de steden. Ze wist die kennis toegankelijk te maken voor een groot publiek. Het programma kreeg pit door haar soms tegendraadse mening.
Drie weken voor haar overlijden, waren de Van Rossems op bezoek in monumentenstad Zierikzee. Het bleek de laatste stad die ze samen bezochten. Wat de eerste aflevering van een nieuw seizoen had moeten worden, vormt nu een eerbetoon aan Sis.
De TV van gisteren: Rust en Vreugd bejubeld door kijker
06:47Vanavond op TV: Project dans, The Tudors, Armageddon
10:43Code Rosé van De Meilandjes nog steeds niet verkocht: 'In de uitverkoop'
10:00Annet Malherbe lyrisch over Rust en Vreugd-collega Arjan Ederveen: 'Die man is een fenomeen op zich'
09:37Emotioneel interview met zus René Karst in Shownieuws: 'Het moeilijkste ooit' (video)