TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Sinds 2015 werkte Sis, samen met broers Maarten en Vincent mee aan de tv-serie Hier Zijn de Van Rossems. Zus Sis heet eigenlijk Mary en overleed onverwacht op 4 mei jl. op 77-jarige leeftijd. Ze was al de nodige jaren met pensioen, toen ze haar tv-debuut maakte.
De geestige kunsthistorica gaf in het programma, net als haar broers, op brommerige toon allerhande interessante weetjes over kunst en de steden. Ze wist die kennis toegankelijk te maken voor een groot publiek. Het programma kreeg pit door haar soms tegendraadse mening.
Drie weken voor haar overlijden, waren de Van Rossems op bezoek in monumentenstad Zierikzee. Het bleek de laatste stad die ze samen bezochten. Wat de eerste aflevering van een nieuw seizoen had moeten worden, vormt nu een eerbetoon aan Sis.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?