TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze laatste aflevering maakt Emma Wortelboer kennis met de achttienjarige Noah. Ze ontmoeten elkaar in een bakkerij, waar ze wat te eten bestellen. Bij Noah gaat dit anders dan anders, want ze gebruikt bij het praten geen stembanden.
Ze vertelt dat bij haar geboorte een tumor in haar nek werd gevonden en vervolgens raakten tijdens een operatie haar stembanden beschadigd. "Toen ik vier jaar was heb ik mijzelf leren praten", zegt ze tegen Emma. En er volgden talloze logopediesessies. Ondanks de zware operatie kan ze gewoon alles eten: ze kopen samen zoete lekkernijen.
Verder spreekt Emma af met de 25-jarige Otte, die kampt met de progressieve spierziekte duchenne. De tweelingzus van Otte is er ook en ze gaan samen op zoek naar nieuwe schoenen.
Deze aflevering van Je Zal het Maar Hebben is op dinsdag 15 april 2025 om 21:25 uur te zien op NPO 3.
Eddy Zoëy blikt terug op een heftige tijd door Eagle Syndroom: 'Praatte niet of nauwelijks'
13:45Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'