TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In Kerstduetten: Het Kerstverhaal met Stef Bos vertelt Stef Bos op zijn eigen manier over de geboorte van Jezus.
"Met mijn versie wil ik met veel humor naar de kern van het verhaal gaan. Waar gaat het nou eigenlijk over? En wat kunnen we er in deze tijd nog mee?" zei de zanger erover in het NPO Radio 5-programma Volgspot.
Terwijl Stef vertelt, wandelt hij door Loenen aan de Vecht. Zijn kerstverhaal wordt afgewisseld met beelden uit de historische Grote Kerk in het Utrechtse dorp, waar Bos samen met Edsilia Rombley en artiesten als Frank Boeijen en rapper Diggy Dex kerstliederen zingen.
Naast traditionele nummers als The First Noël en Gloria in Excelsis Deo zingt Rombley met gospelzanger Elvis E en koor een vertolking van Fragile van Sting.
Make Up Your Mind: Deze BN'ers dompelden zich onder in de wereld van drag met Songfestival-tintje
12:01Shownieuws strikt ABBA-icoon Björn Ulvaeus voor spraakmakend interview
11:41Cornald Maas getroffen door kwaadaardige vorm van chronische kanker
11:26Anouk laat van zich horen bij VI: 'Ik moet kaarten verkopen'
11:07RTL geeft Gerard Joling bedenktijd voor vervolg Only Joling