TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hoe zou het toch zijn met Rein van Duivenboden? Samen met drie andere jongens vormde hij in 2011 de band MainStreet, die de Junior Songfestival-finale haalde. Ook speelde de mateloos populaire boyband in het voorprogramma van Justin Bieber.
In 2015 haalde de band het nieuws door in de ochtendshow van Giel Beelen zo vals te zingen, dat de dj het optreden afbrak. MainStreet stopte een jaar later.
Rein werd daarna acteur, onder meer in de, gestopte, jongerensoap Spangas. De nu 26-jarige acteur staat hoog in de klapper van de SBS-producenten. Vorig jaar werd hij tweede in De Alleskunner VIPS, dit weekend gaat hij voor Let's Play Ball samen met collega's Martijn Fischer en Charlie Luske aan de rol in Gouda. Tegenstanders zijn rappers Keizer, Poke en Je Broer.
Tweede seizoen voor Let’s play ball
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Let's play ball, Spies in Disguise
23:03Oogappels wint Gouden Kalf voor Beste Dramaserie
22:21Tyjana (14) blaast jury Holland's Got Talent omver met geweldige stem: 'Jij hoort op het podium'
19:59Actrice Coby Timp (95) uit o.a. Het Zonnetje in Huis overleden