TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ze kwamen als eerste generatie gastarbeiders naar Nederland, maar inmiddels genieten ze hier na hun werkzame bestaan van een welverdiend pensioen. De vijf geportretteerde Marokkaanse mannen in de serie Mocronado's hebben het dit keer over kinderen en opvoeding.
Marokko kent heel andere tradities rond het krijgen van kinderen dan Nederland. Zo speelt de familie er een veel grotere rol in de opvoeding. Hoe voed je je kinderen dan op in een nieuw land waar je niemand kent, de taal niet goed spreekt en je dichtstbijzijnde familie 2000 kilometer verderop woont?
De Mocronado's vertellen erover in het bijzijn van hun (inmiddels volwassen) kinderen en kleinkinderen. Ook blikken ze terug op hun eigen opvoeding en geven ze advies aan de volgende generatie.
Mocronado's is elke zaterdagavond om 20:40 uur te zien op NPO2.
Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel