TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Geluidsoverlast is de meest voorkomende oorzaak voor een burenruzie en dat blijkt ook in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. De Surinaamse Hellen wordt dagelijks gek van de herrie van haar bovenburen.
Hun twee kinderen stampen en gillen de hele dag door het huis. Hellen is ten einde raad en probeert haar huis zo veel mogelijk te ontvluchten, alleen begint het gestamp ’s morgens vroeg al en het gaat vaak door tot ’s avonds laat. Ze denkt er zelfs over na om terug naar Suriname te verhuizen als dit niet snel ophoudt.
Bovenbuurman Hamid is de klachten van Hellen zat. Kinderen maken nu eenmaal geluid. Daar is volgens hem niks aan te doen. Als de buurvrouw rust wil, moet ze maar naar een seniorenflat verhuizen. Mr. Visser gaat naar Den Haag om de ruzie op te lossen. (HH)
Jasper Demollin vertrekt bij De FOMO Show
10:13Nieuwe look voor papa Pim van Een Huis Vol Emigreert-familie Verleg
10:00Jaap Jongbloed is ondanks stoppen Het Mooiste Meisje nog niet klaar met tv: 'Dit is geen afscheidsinterview'
09:45Özcan Akyol eerste gast van Griet Op de Beeck in Zomergasten
08:44Concert at Sea-concert van Suzan en Freek binnenkort op NPO1 te zien