TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geluidsoverlast is de meest voorkomende oorzaak voor een burenruzie en dat blijkt ook in Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. De Surinaamse Hellen wordt dagelijks gek van de herrie van haar bovenburen.
Hun twee kinderen stampen en gillen de hele dag door het huis. Hellen is ten einde raad en probeert haar huis zo veel mogelijk te ontvluchten, alleen begint het gestamp ’s morgens vroeg al en het gaat vaak door tot ’s avonds laat. Ze denkt er zelfs over na om terug naar Suriname te verhuizen als dit niet snel ophoudt.
Bovenbuurman Hamid is de klachten van Hellen zat. Kinderen maken nu eenmaal geluid. Daar is volgens hem niks aan te doen. Als de buurvrouw rust wil, moet ze maar naar een seniorenflat verhuizen. Mr. Visser gaat naar Den Haag om de ruzie op te lossen. (HH)
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland