TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een zaak vol lastig te bewijzen overlast tijdens de start van het nieuwe seizoen Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. In Helmond wonen Elly en Jan in dezelfde flat als Peter, een grofgebekte buurman die zich volgens het stel ernstig dreigend opstelt.
Als Viktor Brand ter plaatse verhaal gaat halen, blijkt de vork volgens Peter heel anders in de steel te zitten. Niet hij, maar juist Elly is volgens hem de boeman. Zij zou steeds doelbewust luid stampvoetend langs zijn woning lopen om hem te sarren. Dat Elly zich totaal niet herkent in deze aantijgingen laat zich raden.
De buren staan lijnrecht tegenover elkaar en de spanning is om te snijden. Alle partijen verwachten dat mr. Visser orde op zaken stelt zodat de rust eindelijk terugkeert. De grote vraag is hoe hij kan achterhalen wie in deze kwestie de meeste schuld heeft.
Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)
10:15Test hier zelf of jij De Slimste Mens bent
10:00Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'
09:55Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren