TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een zaak vol lastig te bewijzen overlast tijdens de start van het nieuwe seizoen Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. In Helmond wonen Elly en Jan in dezelfde flat als Peter, een grofgebekte buurman die zich volgens het stel ernstig dreigend opstelt.
Als Viktor Brand ter plaatse verhaal gaat halen, blijkt de vork volgens Peter heel anders in de steel te zitten. Niet hij, maar juist Elly is volgens hem de boeman. Zij zou steeds doelbewust luid stampvoetend langs zijn woning lopen om hem te sarren. Dat Elly zich totaal niet herkent in deze aantijgingen laat zich raden.
De buren staan lijnrecht tegenover elkaar en de spanning is om te snijden. Alle partijen verwachten dat mr. Visser orde op zaken stelt zodat de rust eindelijk terugkeert. De grote vraag is hoe hij kan achterhalen wie in deze kwestie de meeste schuld heeft.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026