TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een zaak vol lastig te bewijzen overlast tijdens de start van het nieuwe seizoen Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. In Helmond wonen Elly en Jan in dezelfde flat als Peter, een grofgebekte buurman die zich volgens het stel ernstig dreigend opstelt.
Als Viktor Brand ter plaatse verhaal gaat halen, blijkt de vork volgens Peter heel anders in de steel te zitten. Niet hij, maar juist Elly is volgens hem de boeman. Zij zou steeds doelbewust luid stampvoetend langs zijn woning lopen om hem te sarren. Dat Elly zich totaal niet herkent in deze aantijgingen laat zich raden.
De buren staan lijnrecht tegenover elkaar en de spanning is om te snijden. Alle partijen verwachten dat mr. Visser orde op zaken stelt zodat de rust eindelijk terugkeert. De grote vraag is hoe hij kan achterhalen wie in deze kwestie de meeste schuld heeft.
Deze twee deelnemers maken ook hun opwachting in House of Villains
10:36Grote verandering voor Urk!-ster Mathilde
10:13Mike in laatste aflevering De Hanslers: 'Denise, je hebt dit zelf veroorzaakt'
10:00Jan Versteegh zou zelf ook wel mee willen doen aan No Way Back VIPS
08:58Weerbericht: 'Vrijdag meer sneeuw met zelfs een sneeuwjacht'