TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een zaak vol lastig te bewijzen overlast tijdens de start van het nieuwe seizoen Mr. Frank Visser Doet Uitspraak. In Helmond wonen Elly en Jan in dezelfde flat als Peter, een grofgebekte buurman die zich volgens het stel ernstig dreigend opstelt.
Als Viktor Brand ter plaatse verhaal gaat halen, blijkt de vork volgens Peter heel anders in de steel te zitten. Niet hij, maar juist Elly is volgens hem de boeman. Zij zou steeds doelbewust luid stampvoetend langs zijn woning lopen om hem te sarren. Dat Elly zich totaal niet herkent in deze aantijgingen laat zich raden.
De buren staan lijnrecht tegenover elkaar en de spanning is om te snijden. Alle partijen verwachten dat mr. Visser orde op zaken stelt zodat de rust eindelijk terugkeert. De grote vraag is hoe hij kan achterhalen wie in deze kwestie de meeste schuld heeft.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight