TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
“Mijn vrienden zijn op”, concludeert Anne van der Steen op de vooravond van haar verjaardag. De documentairemaker vindt het maar lastig om nieuwe mensen te ontmoeten. En dan blijkt het onderhouden van bestaande vriendschappen ook nog eens akelig ingewikkeld.
In haar korte documentaire Anne (32) Zoekt Vrienden onderzoekt ze waarom het haar maar niet lukt om duurzame vriendschappen te sluiten. Nog confronterender wordt het wanneer Anne contact zoekt met haar voormalige vrienden om te ontdekken waar het precies misging.
Ook ontmoet ze vriendenkoppels die niet buiten elkaar kunnen; wat is het geheim van hun succes? Om haar sociaal leven een impuls te geven, besluit Anne ten slotte op ‘vriendschapsdate’ te gaan. Maar of dat het gewenste effect heeft?
NPO Doc: Anne (32) Zoekt Vrienden is op maandag 5 mei 2025 om 21:10 uur te zien op NPO 3. (HH)
Deze gebeurtenis zien we in het tweede seizoen van Máxima
11:11Video: Vandaag Inside heeft plots óók last van stroomuitval
10:21Art Rooijakkers geeft update: wanneer keert hij terug bij Nieuws van de Dag?
09:59Wanneer is de laatste aflevering van I Kissed a Girl te zien?
09:10Eurovisie Songfestival 2025: dit is wanneer Claude moet repeteren