TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij dementie denkt men al snel aan ouderen, maar het komt ook voor op jongere leeftijd. Zo zijn er in Nederland ongeveer 15.000 mensen onder de 65 jaar die jongdementie hebben. Dieter Coppens opent in deze nieuwe reeks een restaurant in België waar acht mensen met jongdementie werken.
De 46-jarige ex-meubelmaker John is een van hen. Hij heeft frontotemporale dementie, waardoor hij ongeremd gedrag vertoont. Oud-hoofdverpleegkundige Brigitte (58) heeft alzheimer en vindt het confronterend dat ze steeds meer moeite heeft met het uitvoeren van alledaagse handelingen.
John en Brigitte ontmoeten hun ‘collega’s’ in een hotelschool en gaan proefdraaien. Chef-kok Seppe Nobels laat de deelnemers zien wat ze nog wél kunnen en leert hen hoe ze een visgerecht moeten maken.
Restaurant Misverstand Vlaanderen is vanaf 31 maart 2025 elke maandagavond vanaf 19.35 uur te zien op NPO3.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?