TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij dementie denkt men al snel aan ouderen, maar het komt ook voor op jongere leeftijd. Zo zijn er in Nederland ongeveer 15.000 mensen onder de 65 jaar die jongdementie hebben. Dieter Coppens opent in deze nieuwe reeks een restaurant in België waar acht mensen met jongdementie werken.
De 46-jarige ex-meubelmaker John is een van hen. Hij heeft frontotemporale dementie, waardoor hij ongeremd gedrag vertoont. Oud-hoofdverpleegkundige Brigitte (58) heeft alzheimer en vindt het confronterend dat ze steeds meer moeite heeft met het uitvoeren van alledaagse handelingen.
John en Brigitte ontmoeten hun ‘collega’s’ in een hotelschool en gaan proefdraaien. Chef-kok Seppe Nobels laat de deelnemers zien wat ze nog wél kunnen en leert hen hoe ze een visgerecht moeten maken.
Restaurant Misverstand Vlaanderen is vanaf 31 maart 2025 elke maandagavond vanaf 19.35 uur te zien op NPO3.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht
09:08De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten