TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bij dementie denkt men al snel aan ouderen, maar het komt ook voor op jongere leeftijd. Zo zijn er in Nederland ongeveer 15.000 mensen onder de 65 jaar die jongdementie hebben. Dieter Coppens opent in deze nieuwe reeks een restaurant in België waar acht mensen met jongdementie werken.
De 46-jarige ex-meubelmaker John is een van hen. Hij heeft frontotemporale dementie, waardoor hij ongeremd gedrag vertoont. Oud-hoofdverpleegkundige Brigitte (58) heeft alzheimer en vindt het confronterend dat ze steeds meer moeite heeft met het uitvoeren van alledaagse handelingen.
John en Brigitte ontmoeten hun ‘collega’s’ in een hotelschool en gaan proefdraaien. Chef-kok Seppe Nobels laat de deelnemers zien wat ze nog wél kunnen en leert hen hoe ze een visgerecht moeten maken.
Restaurant Misverstand Vlaanderen is vanaf 31 maart 2025 elke maandagavond vanaf 19.35 uur te zien op NPO3.
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
