TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Er zijn miljoenen Amerikanen die drugs gebruiken. Tegenwoordig gaat het dan veelal om cannabis, dat in veel staten gelegaliseerd is, en om verslavende opiaten. In de jaren 90 was de partydrug xtc heel geliefd bij de uitgaande jeugd. Er viel zoveel geld mee te verdienen dat er in die tijd in Phoenix, Arizona een ware drugsoorlog gaande was tussen elkaar beconcurrerende drugsbendes.
Oud-beurshandelaar ‘English Shaun’ had de xtc-markt aanvankelijk in handen, maar hij moest zijn afzetgebied verdedigen tegen Gerard Gravano, de zoon van de New Yorkse maffiabaas Salvatore Gravano.
De documentaire Sons of Ecstasy geeft een beeld van de xtc-cultuur in die jaren en laat nu, dertig jaar later, diverse betrokkenen aan het woord, die voor het eerst hun verhaal vertellen.
Sons of Ecstasy zie je op zaterdag 18 oktober 2025 om 20:30 uur op Discovery Channel.
Tina Nijkamp: 'Ik denk dat de Gouden Televizier-Ring naar dit programma gaat'
10:47Nederlandse Downton Abbey op komst? Grand Hotel aan Zee is kostuumdrama uit Noordwijk
10:02Tommy van Lent (Remy Morero): 'Dit verhaal krijgt staartje in Gooische Vrouwen'
09:46Terugkijken: hoogtepunten RTL Debat
08:51Maxime Meiland: 'Hierom stoppen we met Chateau Meiland'