TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hoe vang je een hang naar vrijheid in een portret? Dat is een hele uitdaging voor de kunstenaars in Sterren op het Doek. Dit keer portretteren ze journalist Thomas Erdbrink.
Deze zomer won Erdbrink met regisseur Roel van Broekhoven de Zilveren Nipkowschijf voor hun documentaireserie Onze Man bij de Taliban. Eerder kregen de twee deze prijs al voor Onze Man in Teheran. Lang woonde en werkte Erdbrink in het Midden-Oosten. Nu woont hij weer in Nederland.
In zijn woon- en geboorteplaats Leiden kijkt Erdbrink met Özcan Akyol terug op zijn rebelse jeugd. Ook gaat het over zijn liefde voor de journalistiek. En wat gebeurde er tussen Erdbrink en de studiegenoten van de toenmalige kroonprins? In het Rijksmuseum van Oudheden vindt de onthulling van de portretten plaats.
Van oud liefje tot nieuw avontuur: Ingrid vindt liefde na B&B Vol Liefde
08:10De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands
20:22Eindelijk is het bekend: Deze oud-bekenden doen mee aan Wie is de Mol?
17:00Komende maand in GTST: Nieuwkomers, matpartijen en een roemruchte romance