TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is 23 jaar geleden dat Bruni Heinke in Goede Tijden Slechte Tijden te zien was als Helen Helmink. Nu de serie dit jaar 30 jaar bestaat, blikt Heinke voor het eerst in jaren terug op haar tijd in de soap. In de RTL Boulevard-special Goede Tijden zomertijden schuift ze samen met GTST-nieuwkomer Johnny Kraaijkamp jr. (Henk) aan in De Rozenboom en vertelt ze aan Froukje de Both over hoe het er 23 jaar geleden aan toe ging in soapland.
Natuurlijk vraagt Froukje de 79-jarige Bruni ook of ze ooit terug wil keren in de serie. Daarop zegt Bruni: "Je wilt niet weten hoe vaak me dat gevraagd wordt. Maar het ligt allemaal achter me". Toch reageert ze niet geheel afwijzend op de suggestie om de nieuwe liefde van Henk te spelen. "Dan word ik jouw toyboy!", schatert Johnny.
Bekijk het hele gesprek hier terug;
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Nieuwe dagelijkse quizshow voor SBS6: Pokerface
07:40De TV van gisteren: Kijkers walgen van smerige shoot in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: BuZa, The masked singer, Jumper
06:00Geniet van lekker wat drama in het vierde seizoen van The Real Housewives of Amsterdam
20:52Nieuw programma Pandora met Ruben Nicolai start in januari op RTL4