TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is 23 jaar geleden dat Bruni Heinke in Goede Tijden Slechte Tijden te zien was als Helen Helmink. Nu de serie dit jaar 30 jaar bestaat, blikt Heinke voor het eerst in jaren terug op haar tijd in de soap. In de RTL Boulevard-special Goede Tijden zomertijden schuift ze samen met GTST-nieuwkomer Johnny Kraaijkamp jr. (Henk) aan in De Rozenboom en vertelt ze aan Froukje de Both over hoe het er 23 jaar geleden aan toe ging in soapland.
Natuurlijk vraagt Froukje de 79-jarige Bruni ook of ze ooit terug wil keren in de serie. Daarop zegt Bruni: "Je wilt niet weten hoe vaak me dat gevraagd wordt. Maar het ligt allemaal achter me". Toch reageert ze niet geheel afwijzend op de suggestie om de nieuwe liefde van Henk te spelen. "Dan word ik jouw toyboy!", schatert Johnny.
Bekijk het hele gesprek hier terug;
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis