TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Met acteur Tom Hanks in de David Attenborough-rol brengt de natuurdocumentaireserie The Americas op fraaie wijze de natuur en wilde dieren van Noord- en Zuid-Amerika in beeld.
Zoals Hanks het zelf vertelt: “Welcome to the Americas. Van het noorden van Canada via de adembenemende landschappen van de VS, zuidwaarts naar het iconische Amazoneregenwoud en het uiterste puntje van Patagonië.”
De elfdelige reeks begint met een dubbele aflevering. Nummer twee gaat over Mexico, in de eerste staan de camera’s op de Atlantische kust en zijn onder meer wilde paarden, zandtijgerhaaien en de Amerikaanse zeearend te zien. Die prachtige roofvogel kan vijf keer beter zien dan de mens en heeft een spanwijdte van 2 meter, maar blijkt niet zo goed op water te kunnen landen.
                     
 
                        Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Vuurtorenverhalen, Married at first sight België, Basic Instinct
19:27Unieke docureeks K3 Originals: het Verhaal van Karen, Kristel en Kathleen binnenkort bij Videoland
15:46Floortje Dessing beleeft dolgelukkig moment
15:11Tijs van den Brink voor het laatst te zien in Adieu God?
13:32'The Masked Singer krijgt een finaleweekend'
