TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De start van een nieuw seizoen van deze reeks, die de intieme gesprekken tussen therapeut en cliënt laat zien. De kijker leert ook de wereld van de therapeuten kennen en ziet Pieter Dingemanse, die werkzaam is als klinisch psycholoog en relatietherapeut.
Dingemanse geeft relatietherapie aan stellen. Doorgaans heeft de ene helft van het stel ook een psychiatrische klacht waarvoor hij of zij in behandeling is; vaak gaat dit om angst-, stemmings- of persoonlijkheidsklachten. In zijn sessies zoekt Dingemanse binnen de relatieproblemen de verbinding tussen twee mensen.
In deze reeks vertellen, net als vorig seizoen, ook verschillende BN'ers over hun persoonlijke ervaringen met therapie; dit keer komen Nicolaas Veul, Max Terpstra en Tanja Jess voorbij.
Therapie is op maandag 2 juni 2025 om 21:35 uur te zien op NPO 3.
Een Huis Vol-familie Blom deelt goed nieuws met volgers
10:05Dit weten we nu over de trouwerij van B&B Vol Liefde-Albert en Joyce
08:19De TV van gisteren: De Volgers blijkt een nachtmerrie voor SBS6
21:53Dit is de winnares van Stars on stage 2025
21:41Kijkers unaniem kritisch over nieuwe SBS-zaterdagavondshow De volgers: 'Wat een flutformat'