TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de finale van de Top 2000 Quiz strijden de beste drie duo’s tegen elkaar. Welk team krijgt de felbegeerde platenspeler mee naar huis?
Iets wat het winnende duo vervolgens onderling moet uitvechten.... Wie altijd meedoet is Leo Blokhuis. Sinds de eerste aflevering van de Top 2000 Quiz in 2015 (het programma viert zijn tienjarig jubileum) is Blokhuis erbij, als onuitputtelijke bron van interessante muzikale feitjes.
Thuis zit hij echter met een luxeprobleem. “Muziek is mijn werk geworden, maar daardoor ben ik eigenlijk een hobby kwijtgeraakt. Het is lastig voor mij om onbevangen naar liedjes te luisteren, er zit vaak toch een werkrandje aan: kan ik hier iets mee voor op de radio, moet ik me gaan verdiepen in deze band, dat soort dingen denk ik dan.”
Medisch Centrum West krijgt een derde seizoen
07:09De TV van gisteren: Hunted-kijkers teleurgesteld in duo Mees en Berend
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 december 2025
06:47Vanavond op TV: Bed & breakfast, Baking it, The Meg
06:00Advent dag 9 | Win 1 van de 3 vrolijke kerstschalen van Blond Amsterdam