TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Om te zeggen dat de bruiloft van prins William en Kate Middleton iets bijzonders was, is een understatement. De bruid droeg een trouwjurk speciaal ontworpen door het modehuis van Alexander McQueen en een tiara met witte diamanten geleend van koningin Elizabeth II zelf.
Het koppel gaf elkaar het jawoord in Westminster Abbey voor een zaal vol prinsen en prinsessen. Er waren historische vliegtuigen, een tocht in een koets en een adellijke titel als cadeau. En natuurlijk honderdduizenden belangstellenden in Londen en twee miljard tv-kijkers die live meekeken.
Mooi natuurlijk, maar hoe gaf Middleton de 'mooiste dag van haar leven' ook een persoonlijk tintje? Van Burger tot Royal gaat ditmaal over de balanceeract tussen traditie en persoonlijke voorkeuren.
Deze aflevering van Van Burger tot Royal zie je op zaterdag 9 augustus om 20:30 uur op NPO 2.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’