TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als de kenners van Van Onschatbare Waarde de aangeboden vaas zien, weten ze al snel: dat is er een van Émile Gallé. Het werk van deze Franse glaskunstenaar is te herkennen aan het gebruik van plantmotieven, en heeft geregeld een Japans sausje.
De art-nouveauvaas met de boom voor het berglandschap voldoet precies aan die omschrijving. Het is bovendien een bijzonder fraai exemplaar. De doorgewinterde handelaren weten ook dat het werk van Gallé kostbaar is. Er zijn verzamelaars die tonnen overhebben voor een mooi werk van de Fransman, dus een flinke winst op de vaas is mogelijk.
De vraag is of de verkoper ook op de hoogte is van de waarde van zijn object. Verder kunnen de experts bieden op een mechanisch aapje en een schilderij van Charles Leickert.
Deze aflevering van Van Onschatbare Waarde is op woensdag 21 januari 2026 om 21:30 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas