TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hila Noorzai neemt het stokje tijdelijk over van Eva Jinek, die aan haar zomerstop is begonnen. Deze week presenteert ze haar eigen in Vier Avonden op Rij, ook vanuit De Hallen in Amsterdam. Ze kijkt met een scherpe en eigentijdse blik naar actuele onderwerpen.
Een talkshow stond nog niet op haar cv, maar met livetelevisie en actualiteiten heeft ze al veel ervaring. Hila is een vast gezicht in EenVandaag en presenteerde De Wereld van Morgen, waarin ze op zoek ging naar duurzame innovaties.
Ook deed ze mee aan Wie is de Mol?. Een talkshow lijkt een kolfje naar haar hand. “Ik ben heel blij met de ruimte die ik krijg om aan spannende projecten te werken waar ik mijn nieuwsgierigheid en journalistieke interesse in kwijt kan”, zei ze eerder tegen omroep AVROTROS.
Vier Avonden op Rij is vanaf maandag 2 juni 2025 vier dagen op rij om 19:05 uur te zien op NPO 1.
Omroep MAX-Raad van toezicht wil meer weten over Eus vs. Slagter
13:28Moszkowicz over Victor Vlam: 'Ik mag het mannetje niet'
11:33The Voice of Holland en The Voice Kids in 2,5 maand volledig opgenomen
11:11'Eén tegen 100 verandert van uitzenddag'
09:51Waar waren we gebleven in de serie Woeste Grond?