TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Volle Zalen is een van de succesvolste satirische makers van de laatste tijd te gast: Diederik Ebbinge. Op televisie scoorde hij na De Luizenmoeder ook met Promenade en Kiespijn, maar vergeet niet dat Ebbinge vooral een theaterdier is.
Na zijn jeugd in Baarn kon hij zich op de kleinkunstacademie in Amsterdam écht ontplooien. Wie herinnert zich niet het driemanschap De Vliegende Panters? Ebbinge trok er dertien jaar mee langs de theaters, tot een burn-out hem nekte.
Aan Cornald Maas vertelt Ebbinge over zijn theaterproject Onze Jordaan, over de naoorlogse geschiedenis van de bekende Amsterdamse volksbuurt. De musical ter ere van het 750-jarig bestaan van de hoofdstad, geschreven en geregisseerd door Ebbinge, komt in 2026 terug in de theaters.
Volle Zalen met Diederik Ebbinge is op zondag 29 juni 2025 om 17:45 uur te zien op NPO 2. (HH)
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen