TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Actrice Pia Douwes speelde keizerin Sissi in de musical Elisabeth in heel Europa. Het begon met de wereldpremière in 1992 in Wenen en daarna volgden tournees door onder andere Duitsland en Nederland. De rol leverde haar een John Kraaijkamp Musical Award op.
Presentator Cornald Maas neemt haar in een koets mee door de hoofdstad die nog steeds de grandeur van de Oostenrijkse keizerin ademt. Terwijl ze door Wenen rijden, vertelt de actrice over de nieuwe bewerking van de musical waarin ze de keizerin op latere leeftijd speelt.
Maar Cornald Maas vraagt ook naar de ups en downs in haar leven, zoals burn-outverschijnselen en stemproblemen die ervoor zorgden dat ze niet kon optreden. Wat heeft het artiestenleven haar gekost en wat heeft het opgebracht?
Volle Zalen is vanaf 6 maart 2025 elke donderdagavond om 20:30 uur te zien op NPO2.
De Grannies van Amsterdam krijgt een derde seizoen
12:05Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'