TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Allerzielen, de dag waarop katholieken hun dierbare overledenen herdenken, vertelt Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? weer verhalen over mensen die het afgelopen jaar zijn gestorven.
In een rechtstreekse uitzending vanuit rijksmonument Het Dikke Torentje in Eemnes spreekt Anita Witzier met onder anderen Angelo Boonman, die binnen korte tijd zowel zijn zoon als vrouw verloor aan kanker.
Henk mist zijn beste vriend Paul van Hoff, en Yoeri van Haaften wil depressiviteit bespreekbaar maken, nadat zijn vrouw uit het leven stapte.
Dit jaar heeft Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? ook een speciale versie voor jonge kijkers, om 16:45 uur op NPO 3. Op een basisschool in Rucphen gaat Klaas van Kruistum in gesprek met kinderen over gemis, rouw en herdenking.
Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? zie je op zondag 2 november 2025 om 20:15 uur op NPO 2.
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans