TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Op Allerzielen, de dag waarop katholieken hun dierbare overledenen herdenken, vertelt Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? weer verhalen over mensen die het afgelopen jaar zijn gestorven.
In een rechtstreekse uitzending vanuit rijksmonument Het Dikke Torentje in Eemnes spreekt Anita Witzier met onder anderen Angelo Boonman, die binnen korte tijd zowel zijn zoon als vrouw verloor aan kanker.
Henk mist zijn beste vriend Paul van Hoff, en Yoeri van Haaften wil depressiviteit bespreekbaar maken, nadat zijn vrouw uit het leven stapte.
Dit jaar heeft Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? ook een speciale versie voor jonge kijkers, om 16:45 uur op NPO 3. Op een basisschool in Rucphen gaat Klaas van Kruistum in gesprek met kinderen over gemis, rouw en herdenking.
Voor Wie Steek Jij een Kaarsje op? zie je op zondag 2 november 2025 om 20:15 uur op NPO 2.
Yvonne Coldeweijer licht tipje van de sluier op over haar nieuwe show: 'Het wordt zeker geen typisch nieuwsprogramma'
10:34Alles wat je moet weten over de KRO-NCRV-special Voor wie steek jij een kaarsje op?
09:07Video: Alles wat je moet weten over de zaak Marco Borsato
08:32Dit programma vervangt Antoni van Leeuwenhoek - Over Leven met Kanker op RTL 4
08:00Carlo Boszhard schakelt moeiteloos van Bontenbal naar krentenbol