TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De reis door het zuidwesten van Frankrijk nadert zijn einde. Na wat gedoe met een luifel bereiken de dertig kampeerders de allerlaatste camping. Die staat in de Dordogne aan het riviertje Vézère waar teckel Yessy zijn zwemtalent laat zien.
Reisleider Evelyne neemt presentatrice Martine van Os mee naar het naburige dorp Bruniquel. Op het hoogste punt van een rots staat een kasteel en als Evelyne tot de achttiende eeuw terugzoekt in haar stamboom, hebben haar voorouders er gewoond. Zou er in het kasteel of het bijbehorende middeleeuwse dorp nog wat over die verre familie te vinden zijn?
De rest van de uitzending van We Zijn er Bijna! staat in het teken van het traditionele jeu-de-boulestoernooi en een bijzonder afscheid. Dit is namelijk de allerlaatste aflevering van Martine van Os.
De laatste aflevering van We Zijn Er Bijna! is op dinsdag 23 september 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Claude blikt in Open Casa Kerst terug op het Eurovisie Songfestival: 'Een klein soort trauma'
13:35Eva Jinek: 'Zo vier ik mijn kerst dit jaar'
13:16Dit programma vervangt Oogappels op de woensdagavond van NPO 1
10:36Johan Derksen: 'Yvonne Coldeweijer is uitgespeeld bij Talpa'
10:31Deze BN’ers komen voorbij in het nieuwe seizoen van De Geknipte Gast