TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
TV van gisteren
Hélène moest weken van haar eigen talkshow missen vanwege de inmiddels welbekende rugoperatie. Nadat Johnny de Mol en Thomas van Groningen voor haar invoelen, stond de presentatrice er sinds maandag 4 augustus zelf weer. Tot gisteravond dus. Jack wil benadrukken dat de afgelopen twee weken ook niet makkelijk voor haar waren. "Jij bent een heldin. Jij hebt je tien dagen lang zo krachtig getoond, want je hebt echt afgezien. Dat heeft niemand aan je kunnen zien", prijst hij haar in het seizoensslot van De Oranjezomer. Iets waar Hélène zichtbaar ongemakkelijk van werd en verder niet op inging. Komende maandag gaat Vandaag Inside weer van start. Hélène keert zondag 31 augustus weer terug op tv: dan presenteert ze wekelijks De Oranjezondag op SBS6.
@vandaaginside
Eigenlijk jammer dat #deoranjezomer stopt, Hélène draait weer lekker, er zit weer een goed tempo in, onderwerpen wisselen elkaar lekker af. Iedereen doet mee. Het kaatst.
Had van mij nog een tijdje door mogen lopen. — Bert Wierenga (@BertWierenga2) August 15, 2025
Wat saai dat er geen artiest meer wilde optreden in de laatste #deoranjezomer — Hans (@HansfirstEBike) August 15, 2025
De vooravond van NPO 1 zag er op tv anders uit dan normaal vanwege de live uitgezonden Nationale Herdenking 15 augustus 1945. 417.000 kijkers zagen koning Willem-Alexander en koningin Máxima de herdenkingsplechtigheid bij het Indisch Monument in Den Haag bijwonen. Een Huis Vol was vervolgens om 20.35 uur in plaats van de gebruikelijke 19.00 uur. Dat primetime plekje leverde de realityserie 616.000 kijkers op, niet bepaald meer dan normaal. Woeste Grond trok daarna 553.000 kijkers. Daarna scoorde 20 jaar Muziekfeest op het plein – op een wel heel unieke locatie, namelijk de A10 rond Amsterdam – 325.000 kijkers.
#eenhuisvol wat een verademing het gezin Bal. Ga er maar aanstaan 4 tieners in je gezin opnemen. Met veel humor en rust en liefde .
Diepe buiging voor deze mensen . — Ada (@LindenAda) August 15, 2025
Wat jammer deel 1 van #woestegrond was zo goed en nu wordt het zo slecht! Te veel ongeloofwaardige narigheid! — MikMak (@mliberton) August 15, 2025
De B&B Vol Liefde-loze vrijdag blijft een pittige voor RTL 4. Op de zender scoorde Ik weet er alles van met 790.000 kijkers het best. En RTL Boulevard Summernight, dat worstelt met kijkcijferdieptepunten? De kijkcijfers blijven mager, met deze vrijdagavond 321.000 kijkers.
*Alle kijkcijferdata in dit artikel zijn afkomstig van @tinanijkamp
Partnerbijdrage
Wierd Duk wordt de vaste vervanger van René van der Gijp bij Vandaag Inside
13:59'Startdatum van Humberto Tan en Plekken Om Nooit Te Vergeten bekend'
13:13Zien: De eerste beelden van Proppers in Albu
12:08Dit zijn de kandidaten van Special Forces VIPS 2025
11:33Beste Zangers start binnenkort: dit is de leader van het nieuwe seizoen