TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De kennisquiz 2 voor 12 bestaat vijftig jaar en dat vieren de makers deze week met een speciale reeks waarin twee teams van bekende Nederlanders tegen elkaar spelen. 2 voor 12 begon in 1971 onder leiding van Joop Koopman, in 1991 nam de huidige presentatrice Astrid Joosten het stokje over. De schrijfwijze van het programma veranderde door de jaren heen, net als de toon en het decor, maar de kern van de quiz bleef dezelfde: twee kandidaten moeten twaalf vragen beantwoorden.
Zo ook de BN’ers deze week: zij krijgen vragen over een decennium uit het vijftigjarig bestaan. In deze eerste aflevering, in het teken van de jaren 70, spelen cabaretiers Freek de Jonge en Patrick Nederkoorn tegen actrice Carine Crutzen en haar zoon, journalist Vincent de Vries.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3