TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De Oranjes zijn het skioord Lech al ruim zestig jaar trouw. Koningin Wilhelmina zette eind jaren 50 de eerste koninklijke stappen in de sneeuw van de destijds nog eenvoudige boerengemeenschap.
Andere Tijden laat zien hoe het Oostenrijkse bergdorp de afgelopen decennia door de komst van de Oranjes is veranderd. Het begon destijds met een ontmoeting tussen prins Bernhard en hoteleigenaar Erich Moosbrugger, waarna Bernhard er met koningin Juliana en de kinderen ging skiën. Zestig jaar later logeert de koninklijke familie nog altijd bij de Moosbruggers en zijn de banden tussen de families al generaties lang innig.
In het kielzog van de Oranjes kwamen ook de (Nederlandse) toeristen naar de Alpen en groeide het dorp uit tot een skioord voor de happy few.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3