TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Met de start van de finaleweek zijn de vijf spannendste dagen van De slimste mens aangebroken. De slimmeriken hebben de afgelopen tijd laten zien dat ze veel weet hebben van allerlei willekeurige onderwerpen. Nu moet blijken of hun kennis breed genoeg is voor een plek in de finale.
En de concurrentie liegt er niet om. Maandag nemen ze het op tegen advocaat Khalid Kasem. Dinsdag keert acteur-regisseur Albert Jan van Rees terug in het spel. Op woensdag is de beurt aan dj Igmar Felicia die vroeg in het seizoen al piekte en daardoor mogelijk wat roestig is. Marc de Hond sloot vlák voor de finaleweek zijn zeven afleveringen af en keert daardoor nog warmgedraaid op donderdag al terug.
Voor presentator Philip Freriks is het zeker niet de laatste keer dat hij de quiz afsluit. "Ik vind het nog leuk, dus dan doe ik het. Dat is een enorme luxe. Ik doet het vooral voor het plezier, al neem ik het natuurlijk wel serieus", vertelde hij vlak voor de start van dit winterseizoen op Radio 1. De 75-jarige merkt na drie opnames op één dag dat hij niet meer de jongste is. "Na zo'n dag ben ik wel gesloopt. Dan heb ik weer een paar dagen nodig om bij te komen."
GTST-ster Noa Zwan openhartig over impact van haar rol: 'Heftig om te spelen maar ook belangrijk om te laten zien'
11:52Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje