TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De recensies over de cabaretvoorstelling Peter Pannekoek: Later was alles beter uit 2018 zijn wisselend. Algemeen Dagblad vindt dat Pannekoek, die de kijker óók kent van de televisie (Dit was het nieuws), 'ongetwijfeld het beste cabaret van het moment biedt'. 8weekly omschrijft zijn tweede solovoorstelling als 'weinig verheffend materiaal'.
Maar alle recensenten zijn lovend over zijn onderwerpkeuze: de tijd. Of beter gezegd het feit dat de tijd volgens de Italiaanse filosoof Antonio Gramsci niet lineair verloopt, maar circulair. En dat er in die zin geen sprake is van een begin en een einde, maar alleen van een 'tussentijd'. Dat klinkt zwaarder dan de voorstelling is. Pannekoek heeft ook genoeg lachwekkende verhalen en grappen te vertellen.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025