TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Terug van weggeweest: Levenslang met dwang? Het programma was eerder te zien bij RTL en gaat nu met dezelfde presentator verder bij KRO-NCRV. In dit nieuwe, achtdelige seizoen volgt Jan Kooijman zeven mensen tussen de zeventien en 39 jaar, die lijden aan diverse ernstige dwangstoornissen zoals teldwang, symmetriedwang of poetsdwang.
Achter elke dwangstoornis zit een persoonlijk verhaal waaruit hun angst voor bepaalde zaken voortkomt. Gedurende twee weken krijgen de deelnemers intensieve therapie, waarna ze hopelijk beter kunnen functioneren. Kooijman is erg blij dat hij ook deze reeks mag maken. “Dat is, zeker in deze tijd, hard nodig”, aldus de presentator. “Corona heeft het leven van mensen met een dwangstoornis er niet makkelijker op gemaakt.”
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3