TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Middelbare scholieren mogen hoogstwaarschijnlijk na de voorjaarsvakantie weer naar school en winkels gaan misschien weer wat meer open. Dat zijn twee van de aankondigingen die premier Rutte en minister De Jonge vanavond mogelijk zullen doen tijdens een nieuwe persconferentie over de coronacrisis.
Al langer klinkt er een roep om versoepelingen, met name voor de groepen die ernstig te lijden hebben onder de maatregelen, zoals jongeren. Veel jongeren zijn depressief omdat ze al tijden niet naar school kunnen, niet mogen sporten en geen leuke dingen kunnen doen. De noodzaak om hen te helpen lijkt nu ook doorgedrongen in Den Haag. 'De rek is eruit.', beaamde ook minister De Jonge.
De persconferentie is vanaf 19:00 uur te volgen via onder meer NPO 1. Ook de andere grote tv-zenders zoals SBs6 en RTL 4 zullen de persconferentie uitzenden. Online is het te volgen via onder meer het YouTube-kanaal van de NOS.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer