TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Veel artiesten zijn zzp'er en zagen het afgelopen jaar de inkomsten grotendeels wegvallen. Minister van Cultuur Ingrid van Engelshoven besloot de sector een duw in de rug te geven, en stelde 10 miljoen euro beschikbaar om zangers, dansers en acteurs in NPO-programma's toch een podium te bieden. Safe cave is een van de vele titels die deze winter precies dat doet.
Claudia de Breij ontvangt hiervoor in haar Utrechtse werfkelderstudio gasten uit de culturele sector, voor een goed gesprek én optredens. Ze krijgt hierbij muzikale steun van de drummende bassiste Michelle Samba en beatboxer Abdelhadi Baaddi. De twee hadden nog plek in de agenda, wist De Breij: de planning was om met hen deze winter in Carré op te treden. Ze hopen dat het daar later alsnog van komt.
Nog heel even wachten en dan gaat het Eurovisie Songfestival van start! Wat kunnen we allemaal van het liedjesfestijn verwachten dit jaar? Onze verslaggever en Songfestival-expert GJ Kooijman praat je bij vanuit Bazel.
André Hazes niet bang voor negatieve reacties op Hazes & Hoogkamer: 'Kan wel wat hebben'
09:17Married at First Sight-gezicht stopt met programma: 'Tijd voor nieuwe lichting'
08:30De TV van gisteren: Code van Coppens verslaat Caroline Tensen en Eredivisie-spektakel scoort
08:23Mart Hoogkamer emotioneel in Hazes en Hoogkamer: 'Komt door die opa'
06:47Vanavond op TV: Strijders, Married at first sight UK, Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest